SledováníTV přidává do své nabídky e-sportovou televizi Chuck TV

0
Chuck TV
Chuck TV
-
Zdroj: SledováníTV

Internetová televize SledovaniTV přidává do nabídky slovenský esportový televizní kanál Chuck TV. Stanici najdete už v základní nabídce zpočátku ve Full HD, na základě dat o sledovanosti může být v budoucnu přepnut do 4K.

Provozovatel stanice spolupracuje s e-sportovými asociacemi z Česka a Slovenska a bude denně vysílat zápasy v hrách Counter-Strike, League of Legends, Dota či FIFA. „Poptávka po e-sportových kanálech u našich zákazníků roste, přidáním ChuckTV jsme se rozhodli udělat radost zejména mladšímu publiku,“ objasňuje důvody přidání kanálu do nabídky Michal Jura, obchodní ředitel SledovaniTV.

Pokud jde o 4K, tak jej operátor podle informací webu parabola.cz bude moci převzít bezplatně. Stanice také plánuje přebírat streamy z mezinárodních turnajů, které budou pro Chuck TV komentovat nejznámější tváře e-gamingu, například trojnásobný mistr ČR Ivan „Dev1“ Lazarov.

Webové stránky televizní stanice najdete zde, kde má být k dispozici i platfroma pro hráčskou komunitu včetně placené sekce. Chuck TV začal vysílat teprve minulý měsíc, provozovatelem je bratislavská firma MEXUS, s.r.o.

zdroj: TZ SledováníTV

Ohodnoťte tento článek!