SledovaniTV umožní uložit téměř měsíc televizního vysílání až na půl roku

2
Internetová televize
Internetová televize
-
Zdroj: SledovaniTV

Internetová televize SledovaniTV zvětšuje virtuální disk pro nahrávky pořadů na 600 hodin. Pokud k tomu připočítáte hodiny, jež jsou součástí tarifů, uložit na později si můžete až celý měsíc televizního vysílání (jedné stanice).

Nahrávání pořadů u internetové televize funguje podobně, jako byste si nahráli pořad přímo prostřednictvím televizoru na připojený pevný disk. Stejně jako u disku i zde máte k dispozici jen určitou kapacitu danou v hodinách (místo v gigabajtech). Rozdíl je pak ten, že nahrávky na virtuálním disku nevydrží napořád.

Většinou jsou provozovatelem smazány po 30 dnech a běžná nabídka kapacity je okolo 100 hodin. U funkce zpětného zhlédnutí se dá běžně vrátit o sedm dní a funkce nahrávek tak vybrané pořady zpřístupní na měsíc. Nahrávat můžete ručně, a to i již odvysílané pořady, nebo nechat automaticky nahrávat nové díly oblíbeného pořadu.

Využíváte funkci nahrávek u internetové televize?

Jednotlivé tarify internetových televizí mají nějakou kapacitu pro nahrávky již v základu. U SledovaniTV je to mezi 25 a 120 hodinami. Nově nabízí tři příplatkové balíčky se 150, 300 a 600 hodin, přičemž ten poslední stojí 149 Kč měsíčně. Za tuhle cenu máte vyhrazený prostor v datacentru pro 600 hodin vámi vybraných pořadů na dobu až šesti měsíců. Nejprve na dobu tří měsíců a na další tři si pak lze nahrávky prodloužit. Spolu s nejvyšším tarifem Premium, který již obsahuje prostor pro nahrávky v délce 120 hodin, tak můžete mít kapacitu 720 hodin, což je 30 dnů.

SledovaniTV nahravky
(Zdroj: SledovaniTV)

„Nahrávky jsou mezi našimi zákazníky jednou z nejoblíbenějších funkcí. Proto jsme chtěli uživatelům nabídnout větší kapacitu pro ukládání obsahu, která budou zároveň za příznivější ceny, říká Head of Marketing společnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

Tuto funkci mají samozřejmě i ostatní internetové televize, byť nabízená kapacita (za příplatek) SledovaniTV je zřejmě rekordní. O2 TV například poskytuje standardně 100 hodin záznamů po dobu 30 dní. LepšíTV pak má možnost nahrávek na 30 dnů také, ale u této televize je u mnoha stanic zpětné zhlédnutí stejné délky. Nahrávky tak někdy slouží jen pro snadnější nalezení staršího pořadu.

Zdroj: TZ SledovaniTV

SledovaniTV umožní uložit téměř měsíc televizního vysílání až na půl roku
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. Není to realizováno tak, že provozovatel disponuje archivem veškerého obsahu za nejdelší zpětně sledovatelné období a „nahrávky“ uživatelů jsou ve skutečnosti pouze odkazem (pořad, timecode, délka) na tento centrálně uložený obsah?