Sledujte mistrovství světa v hokeji s Windows Phone a aplikací Push hockey

0

Letošní mistrovství světa v hokeji jako obvykle nabízí dostatek zápasů k tomu, aby vás zaměstnalo na celý den. Pakliže šílíte z nadbytku novinek a dění na ledě, neváhejte a zavolejte malého pomocníka pro mobilní telefony s operačním systémem Windows Phone. Push hockey vám podle slov autora:

„… v reálném čase poskytne textový přenos všech událostí, co se dějí na ledě. Na důležité události vás aplikace upozorní pomocí push notifikací.“

Její velká výhoda spočívá především v tom, že je schopná vám důležité věci v rychlém sledu oznámit pomocí tzv. push notifikací. Pakliže někdo vstřelí gól do branky, displej mobilu se rozsvítí a vy o tom hned budete vědět. Někoho ovšem nepotěší, že se autor rozhodl aplikaci zpoplatnit, byť 21 Kč v Česku, případně 0,99 € na Slovensku, není žádná horentní suma.

 

Přitom filtrování informací do několika kategorií (např. góly nebo třetiny) vám vždycky zprostředkuje přesně ten proud informací, jenž žádáte. Krátké informace o dění v zápase můžete pohodlně sledovat i na cestách, kdy nemáte čas a prostor k plnohodnotnému sledování mistrovství světa v hokeji. Push hockey naleznete jak v českém, tak slovenském Windows Phone Store. Kompatibilitu hlásí s Windows Phone 7.5 i s novějšími Windows Phone 8.

Pokud se neřadíte k fanouškům hokeje, vyzkoušejte betaverzi předělaného Facebooku pro Windows Phone.

Push hockey v akci Push hockey v akci

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář