Sledujte přednášku Steva Ballmera na CESu v přímém přenosu

0

Již třetí rok po sobě byl Steve Ballmer požádán o úvodní keynote na jedné z nejprestižnějších stagí veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas. Už třetí rok po sobě si tedy zřejmě vyslechneme výhled a informace o tom, “co se bude v následujícím roce nosit” (loni např. šéf Microsoftu představil nový tablet Slate, tedy jen chvíli předtím, než přišel Apple se svým iPadem).

Analytici očekávají, že se ve své úvodní řeči zaměří především na nové tablety běžící na operačním systému Windows (ostatně iPad zabijáky by měl být letošní CES doslova prošpikovaný), poví něco více o chystaných Windows 8 a možná představí také vlastní set-top box, který prý Microsoft připravuje jako konkurenci pro Apple TV a Google TV. Hovořit by se mohlo také o první aktualizaci Windows Phone 7.

Ať už bude Steve Ballmer hovořit o čemkoliv, slibuje jeho keynote zajímavou show – Microsoft při její přípravě dokonce najal kreativního konzultanta.

Nejste-li právě v Las Vegas, můžete keynote sledovat živě na internetu. Stream najdete zde: www.microsoft.com/presspass/events/ces/, show začíná 6. ledna ve 3:30 ráno.

Zdroj: The Washington Post

Ohodnoťte tento článek!