Sledujte volby do Poslanecké sněmovny s aplikací pro Windows 8

0

V pátek se od 14.00 hodin otevřou dveře volebních místností, kde svým hlasem pomůžete rozhodnout o budoucnosti naší země. Ačkoli se nebudeme pouštět do nekonečných debat o tom, která strana by pro Česko byla nejlepší, téma voleb do Poslanecké sněmovny nakousneme z našeho pohledu. Zabýváme se Windows a nemůžeme si nechat pro sebe aplikaci, díky které lze celé dění sledovat z pohodlí domova.

Jistě, můžete sledovat televizní přenosy, případně číst zprávy rozeseté různě po webu, ale proč nevyužít výhody aplikace Volby 2013. V první řadě bude dostávat čerstvá data. Ještě před zahájením voleb aplikace zaznamenává údaje z voleb předchozích. Těmi se nenechte zmást. V průběhu dne již začne ukazovat skutečně aktuální stav. Pěkné zpracování vypíchnout chtě nechtě musíme. Informativní stránka s grafy ozdobí jak vaši velkou obrazovku u počítače, tak tablet.

Nenechte se vyděsit těmito výsledky. Pochází z minulých volbe a budou včas nahrazeny těmi aktuálními

Grafy a statistika

Vyloženě vybízí k tomu, aby člověk zapnul projektor a pak s přáteli čekali na výsledky. Přehledné grafy vám samozřejmě prozradí průběžný stav výsledků. Dozvíte se ale také, kolik platných hlasů komise celkem napočítaly. Rovněž budete mít přehled nad tím, kolik lidí k volbám vyrazilo. Kdyby vám nestačilo vědět, kolik procent jaká strana vybojovala, Volby 2013 vám hodnoty převedou na získané mandáty.

 

Jistě jste pochopili, že tento článek vznikl v předstihu, a proto doufáme, že nás aplikace nakonec nezklame. To si ale otestujeme až na ostro. Vy už na nic nečekejte a vyrazte do Windows Store. Každopádně vás to nebude stát ani korunu. Není bez zajímavosti, že Volby 2013 vývojář Václav Jirovský vyprodukoval za pouhé dva dny. Fungují jak ve Windows 8, tak ve Windows 8.1. Rozumí si rovněž s Windows RT.

Nenechte se vyděsit těmito výsledky. Pochází z minulých volbe a budou včas nahrazeny těmi aktuálními

Ohodnoťte tento článek!