Slow ring přijímá kumulativní aktualizaci pro své první sestavení Redstonu

0

Microsoftu se po roce povedlo vyladit tempo vydávání nových testovacích sestavení Windows 10. Rozhodně začal častěji vydávat sestavení pro Fast ring, ale zase si přestal všímat Slow ringu. Méně časté aktualizování by těžko mělo znamenat, že bude Microsoft ignorovat účastníky a účastnice tohoto programu po několik měsíců. Zatímco Fast ring testoval Redstone od prosince, Slow ring se prvního sestavení Redstonu dočkal až na konci března. Šlo o build 14295.

 

Na rozdíl od Fast ringu, který si v tuto chvíli užívá sestavení 14316, se Slow ring raději dočkal kumulativní aktualizace určené pro stávající sestavení 14295. Potud je všechno v pořádku, protože Slow ring by měl být stabilizační program nepodléhající posledním změnám vedoucím k nadměrnému výskytu nových chyb. Proto pokud se účastníte programu Slow ring, zkontrolujte službu Windows Update.

Aktualizace KB3154879 sama o sobě výjimečná není, obsahuje pouze malou porci oprav. Velikostně dosahuje 2 MB v případě 32bitová verze, 64bitová pak narůstá na 5 MB. Systém povýší na číslo verze 14295.1004.

via WinBeta

Slow ring přijímá kumulativní aktualizaci pro své první sestavení Redstonu

Ohodnoťte tento článek!