Snímek jOBS s Ashtonem Kutcherem, se ukázal v prvním traileru [video]

0

První životopisný film o Stevu Jobsovi se měl do českých kin dostat už na jaře. Několikrát ale byla odložena také jeho celosvětová premiéra. Teď už víme, že do amerických sálů vstoupí 16. srpna, tedy půl roku poté, co jej mohli spatřit návštěvníci festivalu Sundance.

 

Odtamtud si snímek nevzal příliš pochvalných recenzí. To je možná důvodem odkládání, režisér Joshua Michael Stern ještě film mohl přestříhávat. Nebo zkrátka nechtěl vpustit film do kin v blockbustery nabitém období od května do července. Ať tak či onak, díky blížící se premiéře se už můžeme podívat na první opravdový trailer z filmu. Podle něj soudíme, že si Ashton Kutcher ikonu Applu ztvárnil někdy v době odchodu ze školy až možná po jeho smrt (ztrápený obličej v zrcátku).

V některých scénách Steva opravdu hodně připomíná. Ti, kdo už film viděli, ale snahu o převedení Jobsova života na plátno neocenili. Na IMDB má snímek průměrných 5,8 bodu z 10, na Metacritics je hodnocení jen 47/100 a podle Rotten Tomatoes vidí film jako nadprůměrný 43 % kritiků.

Snad budeme kvalitu moci posoudit co nejdříve sami. Podle Unie filmových distributorů je premiéra v plánu „letos“, avšak bez upřesnění konkrétního data.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. 749 Kč za Home verzi opravdu není mnoho a jako nástroj ke katalogizaci, základní úpravy a publikování fotek to stačí. Bohužel je proti verzi Pro vynecháno tolik „fičůr“, především v editoru (a celý RAW modul!), že bych Home raději příliš nedoporučoval nikomu, kdo to s focením myslí jen trochu vážněji, než mamina s kompaktem za 4 tisíce Kč.