Snové mobilní tarify končí. +4U Mobile se stane „běžným“ virtuálem

0

Neveřejný operátor +4U Mobile konečně přinesl to, co si všichni přáli – hodně služeb za málo peněz. Nejvyšší tarif s neomezeným voláním, SMS a 30 GB dat prodával za neskutečných 599 Kč, základní tarif za 149 Kč zase nabízel 100 minut, 200 SMS, 150 MB dat a ještě k tomu neomezené volání do sítě T-Mobilu.

 

Teď je všechno jinak. Firma v únoru přestala tyto tarify nabízet a 15. března odhalí nové. Stane se přitom virtuálem jako každý jiný. U Českého telekomunikačního úřadu dostala povolení k činnosti, od 12. 2. může provozovat veřejné telefonní, datové a internetové služby. Minulý měsíc také získala příděl 10 000 čísel ve formátu 779 97x xxx.

Dle našich informací bude nadále fungovat v síti T-Mobilu, ale tentokrát přes prostředníka (MVNE) GTS Czech. Přes něj už běží okolo 30 virtuálů jako Air Telecom, Odorik, Voocal, 99Mobile, GoMobil apod. Žádný z nich nenabízí tarif srovnatelné se starou neveřejnou nabídkou +4U Mobilu, je tudíž bláhové si myslet, že nové tarify +4U přinesou nějakou revoluci. Stávající zákazníci se ale nemusí obávat, těm původní tarify zůstanou.

V polovině března se pak detailně povídáme, co +4U Mobile vymyslel a čím chce nalákat. Za konec původní nabídky totiž můžeme tak trochu i my. Článek představující tyto levné tarify loni na Cnews.cz patřil mezi pět nejčtenějších. Ihned po uveřejnění dokonce došlo k problémům s dostupností webu +4U. Tento zájem pravděpodobně způsobil, že se už T-Mobilu nelíbilo, jak výhodné podmínky jeho partner nabízí. Podobně už narazily šedivky Bonuss Mobile nebo Siphone.

Ohodnoťte tento článek!