Software od Seznamu stažen už milionkrát

0

Seznam.cz si většina z vás zřejmě spojí s vyhledávačem, katalogem, mapami nebo slovníkem, zkrátka internetovými službami všehno druhu. Méně známý je fakt, že vývojáři pracují i na specializovaném desktopovém softwaru.

Už v minulosti jste se možná setkali s lištičkami, ty jsou dostupné pro Internet Explorer a Firefox. Seznam ale upravil také samotné prohlížeče, aby lépe uměly využít jeho služeb. Kromě IM a Firefoxu tak najdete v přehledu i seznamáckou Operu. Dalšími doplňky je Pošťák (upozorňuje na příchozí e-maily), gadgety pro hledání a e-mail nebo vyhledávací moduly pro prohlížeče. Veškerý software najdete zde.

Zdroj: Seznam

 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Na 15,6″ notebook je Office 2010,alebo aj Office 2007, práve kôli Ribbonu takmer nepoužiteľný.
    Pochybujem, že 9/10 ľudí skutočne hodnotí prostredie Office 2010 ako dobré. Tento údaj je skutočným zavádzaním a manipuláciou spotrebiteľa s cieľom aby sa radadil kväčšine “a bol akože normálny”.
    Pretože minimálne % používate+ov Office dokáže vôbec využiť možnosti napr. Office 2003 a pokiaľ ide o efektívne využitie zobrazovacej plochy na menších monitoroh, ale aj všeobecne širokouhlých monitorov (bez ďalších úprav prostredia) je riešenie Office 2010 horšie ako starších verzií, napr. Office 2003.