Solární stavebnice a velký fotoobraz s pořádnou slevou

0

Solární stavebnice SOLARBOT – 6 modelů robotů v 1 balení

Stavebnice SOLARBOT obsahuje solární panel, motor s převody, propojení , plastové díly a přehledný návod, jak krok za krokem sestavit jednotlivé modely. Skládá se celkem z 22-ti částí a lze z ní vytvořit až 6 různých modelů – každý za méně než 3 minuty. Stavebnice neobsahuje žádnou baterii, proože není ptřeba.

Na výběr máte z:

  1. Solární LETADLO
  2. Solární LOĎ
  3. Solárního MLÝN
  4. Solárního VZNÁŠEDLO
  5. Solárního PES
  6. Solární Lunární AUTO

Spřízněný slevový server Republika Slev nabízí solární stavebnici Solarbot v časově omezené akci za pouhých 149 korun.

Fotoobraz 60 × 40 cm na lesklém plátně a v dřevěném rámu

Sháníte originální dárek, nebo si jen chcete udělat radost vlastním povedeným záběrem? Darujte vaši fotografii na jedinečném FOTOOBRAZU, nebo obdarujte vaše blízké kuponem a dejte jim možnost vlastního výběru. Fotoobraz není jen uměleckým dílem, je to součást nábytku, která projasní váš prostor a umožní vám lepší relaxaci. Při pohledu na obraz se snadno přenesete z každodenního shonu a stresu na místo, kde vám bylo krásně!

Pro dosažení maximální kvality tisku doporučujeme rozlišení fotografií: 2 500 × 1 940 bodů (neboli 5 Mpx), minimálně však 1 600 × 1 200 bodů (2 Mpx) 10 × 13 cm. Povolené formáty: jpg, jpeg, pdf.

Spřízněný slevový server Republika Slev nabízí fotoobraz 60×40 cm v časově omezené akci za pouhých 449 korun včetně poštovného!

Solární stavebnice a velký fotoobraz s pořádnou slevou

Ohodnoťte tento článek!