Sony Ericsson se změní na Sony v půlce roku 2012

0

O tom, že Sony vykoupí podíl Ericssonu, již víme. Transakce ještě není úplně hotová, Sony se však se svými plány s nově nabytou „svobodou“ nijak netají.

Kristan Tear, výkonný viceprezident a šéf prodeje a marketingu, v rozhovoru pro Times of India sdělil veřejnosti budoucí plány. Sony se bude snažit tak trochu distancovat od Ericssonu, především na polovinu příštího roku je naplánovaná masivní reklamní propagace. A marketing by se všeobecně měl ještě více zvyšovat.

Sony navíc odpustí od běžných hloupých telefonů a bude se soustředit na výrobu smartphonů. A to především na platformě Google Android. Na nějaký větší počet kousků s Windows Phone si můžeme nechat zajít chuť, nakonec možná budeme i rádi za jeden či dva modely. Společnost by se také ráda zaměřila na trh v Indii. Věří, že je po světě známa, jako největší zábavní společnost, a chce z toho náležitě těžit.

Zdroj: The Next Web

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Koho zajímají vydavatelé nosičů? Vždyť je dneska nikdo nepotřebuje a proto musí být odstraněni z trhu, jinak je to mrhání kapitálem. Záchrana nepotřebného odvětví (např. jen proto aby nepřišli o práci) je pro společnost čistá ztráta. Zájemci můžou začít studovat zde: Henry Hazlitt: Ekonomie v jedné lekci.