Zůstaňte doma, vyzývá Sony. Hráčům dá zdarma čtyři pecky pro PS4

0

Hráči na PC dostali během koronavirové krize hromadu titulů zdarma, avšak konzolisté měli smůlu. Tedy doposud. Sony včera oznámilo novou iniciativu Play At Home (hrajte doma) a rozdá čtyři chválené hry pro PlayStation 4, které uživatelům zůstanou napořád.

Jde o adventury Journey a Uncharted: The Nathan Drake Collection. Ve druhém případě jde o remasterované první tři díly série Uncharted s podtituly Drake’s Fortune, Among Thieves a Drake’s Deception. Hry bude možné získat zdarma od 16. dubna v 1:00 až do 6. května ve 4:00.

Kdo si předplácí PlayStation Plus, už ale zmíněné hry nejspíš má. Journey bylo dárkem v září 2016, Uncharted pak letos v lednu. Aktuálně mimochodem předplatitelé PS+ dostanou ještě Uncharted 4: A Thief’s End a Dirt Rally 2.0.

Předplatné PlayStation Plus standardně stojí 235 kč na měsíc, 650 Kč na tři měsíce či 1560 Kč na rok. Hráči jej potřebují pro online multiplayer, ale dostanou i další výhody. Kromě slev na nákup her a bezplatných doplňků jde každý měsíc o minimálně dvě hry zdarma. Ty je však možné hrát jen s aktivní předplatným. Pokud vyprší, hráči k titulům ztratí přístup, dokud nezačnou znovu platit.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Zdroj: Sony

Zůstaňte doma, vyzývá Sony. Hráčům dá zdarma čtyři pecky pro PS4
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (87.69%) 13 hlasů