Sony představí na IFA novou Xperii s HD displejem a updatem na Jelly Bean

0

Před několika měsíci jste mohli slyšet první zvěsti o chystaných plánech pro rok 2012 u společnosti Sony. Jedním z plánů je také zařízení, které je zatím známé pod kódovým označením LT30p.

Sony Xperia LT30p Mint Sony Xperia LT30p Mint

Až nyní byly odtajněny podrobnější informace o specifikacích plánovaného smartphonu. Na přední straně bychom měli nalézt 4,6″ kapacitní displej (spekulovalo se o  4.3″, což se nyní vyvrátilo) s HD rozlišením 1280 × 720 px. Na zadní se nachází slot pro microSD karty. Pravděpodobně nejsilnější stránkou LT30p bude 13MPx fotoaparát s automatickým ostřením, Full HD (1080p) videem a LED bleskem. Chod celého zařízení zajišťuje 1.5GHz dvoujádrový Snapdragon S4 s 1GB pamětí RAM a operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich s pravděpodobnou aktualizací na Jelly Bean. O vaše data se postará interní úložiště o velikosti 16 GB, které lze rozšířit pomocí paměťových karet až o 32 GB.

Tentokrát se Sony podařilo držet krok se zbytkem trhu a přišel s telefonem, který má všechny funkce jako jeho konkurenti. Očekávaná cena je 560 euro, což neznačí nikterak malou částku. Datum uvedení na trh je stanovené na 29. srpna na mnichovském veletrhu IFA.

Zdroj: Engadget, Mobil-review

Ohodnoťte tento článek!