Sony se pláclo přes kapsu. K nové Xperii XZ2 vám dá sluchátka v hodnotě deset tisíc!

3

Sony na konci února ukázalo novou vlajkovou loď Xperia XZ2 a XZ2 Compact. Spolu s nimi opustilo hranatý design a nové Xperie se nyní více podobají jiným značkám, což část fanoušků nese nelibě. Přese všechno jde o velmi kvalitní telefony, ale jak už to bývá, také za nemalou cenu.

Sony nyní ke smartphonu přibalí bezdrátová sluchátka WH-1000XM2 v udávané hodnotě 9999 Kč s funkcí aktivního potlačení okolního hluku. Tuto technologii má Sony i podle našich testů nejlepší a i tento model získal v zahraničních recenzích jenom chválu. Cena ani není nijak uměle navýšena. Přímo v krabičce navíc jsou i kvalitní špuntová sluchátka.

sony-akce

Sony tuto akci směřuje na předobjednávky, které začnou 19. března a potrvá do vyprodání zásob (počet kusů neupřesněn). Podpořit začátek prodeje vlajkové lodi není nic výjimečného, třeba Samsung často přidává brýle pro virtuální realitu, případně i cashback. Huawei zase dává řadu příslušenství.

sony-xperia-xz2-cele
Xperia XZ2: Compact a „Phablet“

Xperia XZ2 stojí 19 990 Kč a kompaktní (pro mnoho uživatelů lepší) verze 15 490 Kč. V předprodeji ji nabídne 14 prodejců včetně operátorů T-Mobile a Vodafone, kteří ale jako jediní budou prodávat horší variantu Single SIM. Prodej u O2 zatím není potvrzen a právě modrý operátor by telefon téměř s jistotou nabízel jako Dual SIM.

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘE

  1. Co má znamenat „horší varianta Single SIM?“ Pokud člověk nemá potřebu kombinovat více SIMek, nic horšího na ní není, naopak by takto mohl označit spíš (zbytečnou) Dual SIM variantu.