Sony SmartWatch: Hodinky komunikující s vaším Androidem (Gadget)

0

Přestože hodinky jsou již spíše módním doplňkem než nutností, tyhle se budou líbit asi nejednomu fanouškovi moderních technologií. Sony SmartWatch jsou skvělým gadgetem, který navíc rozhodně nevypadá špatně.

Pravidelní čtenáři si možná pamatují, že o těchto hodinkách již jednou slyšeli. A mají pravdu – Radek Bábíček se o nich zmínil ve svém rozloučení s letošním CeBITem. Jenže tehdy se o nich absolutně nic nevědělo, na výstavce byly hodinky vypnuté a bez jediného popisku.

Sony SmartWatch mimo aktuálního času umí spoustu dalších věcí – na svém OLED displeji o úhlopříčce 1,3 palce (který mimochodem podporuje multitouch) umožňují zobrazit vaše e-maily, SMSky, ovládat hudební přehrávač nebo zobrazit aktuální předpověď počasí.

 

Sami o sobě to však nedovedou, nejdříve je nutné je pomocí Bluetooth spárovat s mobilním telefonem či tabletem poháněným operačním systémem Android (je vyžadován Android 2.1 a novější). Do chytrého zařízení je navíc nutné nainstalovat aplikaci, která pomáhá oběma zařízením komunikovat.

Sony SmartWatch

Líbí-li se vám tento gadget, připravte si na něj 150 dolarů, tedy přibližně 3 000 Kč. Není to málo, ale věřím, že své zájemce si tyto hodinky najdou. Androidistů je na světě tolik…

Zdroj: Tweaktown

Ohodnoťte tento článek!