Sony Vaio CS11 – elegantní a s Blu-ray

0

Výsledek dělá čest jménu Vaio: odvážné barvy, křivky, které padnou do ruky a potěší smysly, technologie, které spojují, baví i šetří čas.

Styl a elegance patří u řady CS11 k základním stavebním kamenům. Harmonicky sladěné barvy jsou použity v celé konstrukci od pláště přes opěrné plochy dlaní až po viditelné vnitřní součásti. Všechno je navrženo s náležitou péčí – od tvaru každé klávesy až po dotykové ovladače AV funkcí, které reagují na letmý dotek konečků prstů. Výsledkem je zrakový a hmatový vjem, který potěší.

Originální software VAIO s vestavěnými inteligentními technologiemi vám pomůže zorganizovat váš digitální svět kreativně a s maximálním potěšením. Systém “12 Tone Analysis” v programu VAIO Music Box dokáže rozdělit celou hudební sbírku na pevném disku do 24 skupin zvaných “nálady” (“moods”) a vybrat vám vhodnou skladbu pro každou část dne, aniž byste museli hnout prstem. Vaio Movie Story používá vedle “12 Tone Analysis” ještě další komplexní postupy pro vytváření kvalitního profesionálně vypadajícího domácího videa. Vámi zvolené téma a skladbu jako soundtrack naplní vašimi videoklipy a fotografiemi, přidá efekty, hladké filmové přechody a dokonale sesynchronizuje hudbu. Sami do procesu můžete (ale klidně taky nemusíte) zasáhnout pomocí jednoduchých, ale výkonných editovacích funkcí a své vlastní intuice.

Díky kameře MOTION EYE dokonale integrované do okraje displeje přestává být video chat snem a stává se realitou. V originálním programu Vaio Camera Capture můžete snadno pomocí jediného tlačítka pořizovat fotografie. Software vám dále nabídne výběr z knihovny fotorámečků, kterými můžete svým fotografiím dodat styl, důraz nebo trochu humoru.

Vlajková loď řady, VGN-CS11Z/R, je dokonce vybavena interní Blu-ray Disc mechanikou, abyste si na displeji X-black LCD se superostrým obrazem a přirozeně živými barvami mohli vychutnat nejnovější filmy v rozlišení HD.

Pokud vás tedy nezajímavá technika už nudí, vyměňte ji. Dopřejte si barevnější alternativu s dosud nejmódnější podobou značky VAIO.

Základní informace

  • procesor: Intel Core 2 Duo P8400
  • paměť: 4 096 MB (2 x 2 048MB)
  • disk: 320 GB
  • konektivita: Wi-Fi 802.11a/b/g/Draft n, Bluetooth
  • displej: 14.1″ X-black LCD, WXGA (1280X800)
  • optická mechanika: Blu-ray Disc Combo
  • grafika: NVIDIA GeForce 9300M GS GPU
  • operační systém: Windows Vista Home Premium
Ohodnoťte tento článek!