Sony Xperia SL se představila s Androidem 4.0 ICS a 1,7GHz dvoujádrem

0

Japonská společnost Sony představila svoji novou vlajkovou loď Sony Xperia SL. Učinila tak s předstihem dvou týdnů před původně plánovaným odhalením na berlínském veletrhu spotřební elektroniky IFA 2012. Novinka vychází z modelu Xperia S, který byl představen letos v březnu, a slibuje lepší konfiguraci hardwaru i softwaru.

Sony Xperia SL

Podle Sony, je Xperia SL vybavena dvoujádrem MSM8260 Snapdragon S3 od Qualcommu taktovaným na 1,7 GHz a doplněna o 1 GB operační paměti. Pro srovnání, Xperia S má také dvoujádro stejného typu s taktem 1,5 GHz. Kromě procesoru mají oba smartphony podobné specifikace, lze tedy očekávat 12MPx fotoaparát s automatickým ostřením, LED bleskem a podporou nahrávání videa ve formátu Full HD (1080p) a přední 1,3MPx fotoaparát na videohovory.

Novinka bude dodávána s operačním systémem Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Ten nyní nalezneme i v předchozím modelu díky poslední aktualizaci; rozdíl je v tom, že Xperia SL bude s ICS dodávána již z výroby. Oba telefony mají podobný 4,3″ kapacitní dotykový displej s rozlišením HD (720 × 1280 pixelů) a podporou 16 milionů barev, který je navíc vylepšený v odolnosti proti poškrábání. Interní paměť o kapacitě 32 GB nebude možné rozšířit. Majitelé obdrží 50GB úložiště v cloudu po omezenou dobu.

 

Pro představu o podrobnějších specifikacích smartphonu se můžete obrátit na naši dřívější recenzi Sony Xperie S. Podrobnosti o ceně nebo dostupnosti k dispozici zatím nejsou, jedná se o předběžně uniklé informace, které Sony ještě pravděpodobně nechtělo vůbec zveřejnit.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!