Sosejte pohodlně: Nový stahovač souborů od Microsoftu

0

Nástrojů na stahování souborů existuje celá řada, Microsoft nyní přišel se vým vlastním, který se má údajně plně integrovat s operačním systémem Windows 7, ačkoli funguje i na starších verzích: Windows XP SP2 a SP3 a Windows Vista.

„Microsoft Download Manager umožňuje stahování souborů z internetu spolehlivěji a rychleji, než při použití pouhého webového prohlížeče. Použitím Download Manageru je stahování objemných souborů, jako jsou aplikace a multimediální soubory jednodušší,“ vysvětluje Microsoft.

Utilita od Microsoftu sice na rozdíl od některých konkurenčních produktů nepřekypuje funkcemi, ale k danému účelu poslouží dostatečně. Funguje nejen s Internet Explorerem 6, 7 a 8, ale i s konkurečním Firefoxem 2 a 3. Nástroj si můžete stáhnout zde.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Čistá demagógia.
    Tvrdiť že bezpečnosť je závisla len čisto od použitého OS bez zohľadnenia typu navštevovaných stránoch, podielu príslušného OS a ďalších dôležitých faktorov….. má len jeden cieľ – vystrašiť uživateľov a nasmerovať ich tam, kam „veľky brat“ potrebuje :-))).
    P.S.:
    Nech tam zahrnú aj Linux a potom by mali všetkých odporučiť prechod naň, lebo ak ide hlavne o bezpečnosť, tak v tomto ohľade je určite bezkonkurenčný :-).

    Mám OS: Win. XP + Esed Smart Security 4 a citim sa bezpečne. Bezpečnejšie ako by som mal mať Win.7 + Microsoft Security Esential.