Soutěž o 2× roční předplatné časopisů o počítačích (Happy Mondays)

0

Až do dnešní půlnoci můžete hrát o dvě předplatné našich časopisů Extra PC a Nejlepší PC rady a návody. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a dva z vylosovaných si budou moci celý rok číst dva naše tituly o počítačích v hodnotě 1300 Kč.

Extra PC – je vlajkovou lodí vydavatelství. Každý měsíc prezentuje moderní digitální techniku tak, jak ji dnešní spotřebitel používá. Od práce až po zábavu, od fotoaparátu nebo kamery, přes navigaci, notebook a PC až po sestavu domácího kina, ve kterém nechybí projektor, LCD nebo plazmová televize. Extra PC je renesancí uživatelského časopisu o počítačích a elektronice.

Nejlepší PC rady a návody – je plný návodů a obsahuje jich zdaleka nejvíc. Zaměřuje se na nejpoužívanější programy a nejčastější činnosti, a paralelně je ukazuje jak ve Windows XP a Office 2003, tak v nových Windows 7 a Office 2010. Není velkou nadsázkou, že s tímto titulem složíte svoji „počítačovou maturitu“!


Úkol pro toto pondělí zní: Zodpověz otázku!

Jak na to? Postupuj následovně:

  1. Staň se fanouškem stránky Cnews.cz nebo followerem Twitter účtu @CnewsCZ.
  2. Vyber správnou odpověď na tuto otázku: Je titul Extra PC týdeník, čtrnáctideník, nebo měsíčník?
  3. Nápovědu hledejte na www.epublishing.cz.

Jaká je správná odpověď?

  • Možnost 1: týdeník
  • Možnost 2: měsíčník
  • Možnost 3: čtrnáctideník

A co bude dál?

Správnou odpověď zašli e-mailem na happymondayscz@gmail.com ve tvaru: do předmětu e-mailu napiš „W15 předplatné“ a do těla e-mailu napiš odpověď, která je podle tebe správná, např. možnost 3: čtrnáctideník.

Výherce vylosujeme a jejich jména uvedeme zde v průběhu týdne.

Více o soutěži najdete na Happy Mondays.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. No pro mě ideální by to bylo v kombinaci s nějakou baterkou, abych mohl nabíjet i když zrovna Slunce nesvítí, ale nesměla by mít asi víc jak kilo…nosit dvacetikilový batoh mi přijde dost hardcore:-)