Soutěž o nejlepší domovskou obrazovku telefonu s Androidem

0

Ve spolupráci se společností Cisco jsme pro vás připravili soutěž o dva cloudové routery. Vyhrát můžete špičkový model EA6200, nebo základní EA2700.

Myslíte si, že máte efektivní a hezké rozmístění ikon, widgetů a váš telefon vypadá dobře i zapnutý? Udělejte snímek obrazovky a pošlete nám jej na email soutez@epublishing.cz. Jako předmět uveďte „android“.

V redakci vybereme ty nejlepší domovské obrazovky a v příštím čísle je zveřejníme. Dva nejlepší androidisti, kteří mají svůj smartphone dovedený k dokonalosti a správně odpoví na soutěžní otázku, vyhrají jeden ze dvou routerů Cisco.

Pro inspiraci se můžete podívat na naše vlastní telefony. Některé jsou však důkazem toho, že kovářova kobyla chodí bosa, takže určitě mějte vlastní hlavu a styl.

Partnerem soutěže je společnost Cisco.

Redakční domovské obrazovky:

Více uvidíte po vstupu do galerie.
Radek Kejduš
Radek Kejduš
Radek Bábíček
Radek Bábíček
Jan Čarek
Jan Čarek

 

O co hrajeme:

1. Linksys EA6500
Smart Wi-Fi Router 802.11ac, rychlost až 1 300 Mb/s
2. Linksys EA2700
Smart Wi-Fi Router 802.11n, rychlost až 600 Mb/s

 

Odpověď společně s obrázkem posílejte na email soutez@epublishing.cz do 13. 12. 2012.
Výherce vyhlásíme v příštím Extra PC 1-2/2013.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje aplikace pro Android ovládající router Cisco?

a) Cisco Technical Support

b) Angry Birds

c) Cisco Connect Cloud

Podmínky a pravidla: Z jednoho emailu mohou soutěžit maximálně 3 různí lidé. Ostatní odpovědi budou považovány za neplatné. Ze správných odpovědí budou redakcí vybrány dvě nejlepší domovské obrazovky. Soutěž končí 13. prosince, výherci budou oznámeni v Extra PC 1-2/2013. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s. r. o., Bubeníčkova 4368/9, 615 00 Brno, IČ:27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, email k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu každému z pořadatelů jednotlivě. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.

Ohodnoťte tento článek!