Soutěž o tři grafické karty Sapphire Radeon HD 4730

0

Sponzorem soutěže je společnost Sapphire, kterou určitě znáte jako výrobce grafických karet s čipy ATI Radeon. Sapphire je celosvětově největším prodejcem těchto karet a u většiny modelů se nespokojuje s referenčním návrhem ATI (dnes AMD), ale přináší zpravidla alespoň jednu vlastní variantu. V současnosti jsou to hlavně verze označené jako Vapor-X. Chladiče využívající vapor chamber jsou efektivnější při odvodu tepla a většinou tyto karty vynikají tichým chodem v rámci své kategorie.

Tři Radeony HD 4730, o které dnes soutěžíte, rovněž staví na vlastním návrhu firmy Sapphire. Velký ventilátor s napájeném obsahujícím i podporu PWM regulace by měl zajistit tichý chod a dostatečně účinné chlazení. Jádro RV770 v Radeonu HD 4730 má 640 stream procesorů, takt 750 MHz a po 128bitové sběrnici spolupracuje s 512 MB GDDR5 paměti s taktem 3,6 GHz efektivně. Detaily o tomto Radeonu najdete na stránkách společnosti Sapphire.

Za poskytnutí grafických karet Radeon HD 4730 pro účely soutěže děkujeme společnosti Sapphire

Sapphire

Uzávěrka soutěže je 13. prosince 2009, výsledky se dozvíte na ExtraHardware.cz 14. prosince 2009. Výherci budou kontaktování na v soutěži uvedených e-mailech, soutěžit mohou pouze registrovaní uživatelé. Pro účast ve slosování je třeba správně zodpovědět první a druhou otázku, třetí je pouze anketní.

Vyplněním a odesláním výslovně souhlasíte s tím, že
vydavatel časopisu, obchodní firma Extra Publishing, s. r. o.,
Hrnčířská 23, 602 00 Brno, IČ 27689247, může využít vámi poskytnuté
osobní údaje (v tomto případě e-mail) k
obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání
vašeho souhlasu. Režim poskytnutí
osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů
č. 101/2000 Sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být
zasílány další obchodní a marketingové nabídky.

Ohodnoťte tento článek!