Soutěž o tři multimediální přehrávače Asus O!Play HD2

0

Soutěž je uzavřena. Vyhlášení najdete v tomto článku.

Podmínky jsme v podstatě stihli prozradit v perexu, takže ještě zbývá stanovit datum, do kterého bude soutěž probíhat. Po neděli 16. ledna 2011 soutěžní formulář uzavřeme a výsledky i jména výherců se dozvíte opět na ExtraHardware. Na vámi zadaných e-mailových adresách budou výherci kontaktováni.

Snad ještě k tipovací otázce: tentokrát se neptáme na všechny weby rodiny Cnews.cz, ale pouze na samotný ExtraHardware.cz a jedná se nám o statistiku zobrazených stránek (page views, impresí) za měsíc prosinec (tedy od 1. do 31. 12. včetně). Zdrojem bude audit Google Analytics.

Asus logoCeny jsou tři a jsou všechny stejné, tedy pro výherce na prvním, druhém i třetím místě.

1.-3. cena: Asus O!Play HD2Vyplněním a odesláním výslovně souhlasíte s tím, že vydavatel časopisu, obchodní firma Extra Publishing, s. r. o., Bubeníčkova 9, 615 00 Brno, IČ 27689247 a sponzor soutěže, ASUS COMPUTER Czech Republic s.r.o., Na Pankráci 127, 14000 Praha 4, IČ 27390721 mohou využít vámi poskytnuté osobní údaje (v tomto případě e-mail) k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu každému z pořadatelů jednotlivě. Režim poskytnutí osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.

Soutěž o tři multimediální přehrávače Asus O!Play HD2

Ohodnoťte tento článek!