Soutěž o TV tuner MSI Digivox Slim HD (Happy Mondays)

0

Nový týden, nová soutěž. Tentokrát v Happy Mondays hrajeme o miniaturní TV tuner MSI Digivox Slim HD. Zapojuje se do USB a bez antény je menší než většina flashek. Ideální partner k notebooku na chatu, ale můžete jej samozřejmě použít i k desktopu.

Digivox si poradí s DVB-T vysíláním včetně rozlišení ve Full HD. Software a ovladače pro Windows XP/Vista/7 z něj udělají TV rekordér či prohlížeč EPG nebo teletextu. V balení nechybí ani dálkové ovládání. Doporučená cena je okolo 700 Kč, vy jej můžete získat zdarma, respektive věnováním pár minut času.

MSI Digivox Slim HD

Úkoly pro dnešní den jsou:

  1. Staň se fanouškem stránky Cnews.cz, nebo followerem Twitter účtu @CnewsCZ.
  2. Teď si vezmi nějaký foťák nebo mobil s foťákem a blikni svoji televizi. Ano, opravdu tu, na kterou doma koukáš. Pokud televizi doma nemáš, budeš muset někam ven (hospoda, kavárna, kancelář apod.).
  3. Finale grande: vytvoř novou e-mailovou zprávu, do předmětu napiš [W11] Soutěž o tuner MSI. Přilož fotografii televize, kterou jsi vyfotil a odešli ji na adresu happymondayscz@gmail.com.

Více o soutěži hledejte na Happy Mondays. Ale pozor, hrajeme pouze dnes do 23:59.

Minule jste hráli o herní myšku Logitech G700. Vaším úkolem bylo mj. vyfotit myš, kterou právě používáte. Pokud jste zvědaví, co mezi našimi čtenáři letí, podívejte se do galerie fotografií.

Ohodnoťte tento článek!