Soutěž: Úžasná panoramata s OKI

0

V obrazovém magazínu Příroda a v dalších médiích Extra Publishing pořádáme spolu se společností OKI velkou letní soutěž:

Vyfotografujte své nejlepší prázdninové momenty! Sestavte z nich širokoúhlou, panoramatickou fotografii nebo koláž.

Pošlete nám ji do e-mailové schránky panorama@epublishing.cz nejpozději do 5. září 2008. Porota složená ze zástupců redakcí Přírody, Světa, Extra PC a společnosti OKI zaslané fotografie vyhodnotí a vybere vítěze.

Podmínky pro úspěch a pro účast v soutěži:

Téma: krajina, flóra, fauna

Doporučený formát: PDF

Rozměr fotografie: max. 200 × 1 000 mm

Maximální objem: 12 MB

Použijte, prosím, co nejvyšší rozlišení fotografie

TIP: Jak vyrobit panoramatickou fotografii?
Potřebujete několik samostatných fotografií, počítač PC a program zadarmo. Na stránkách časopisu Extra PC www.extra-pc.cz/panorama jsme připravili pro každého, i pro laika, srozumitelný návod, jak na to!

Třicet nejlepších fotografií v celé jejich šíři vytiskneme a zašleme poštou, nejlepší panoramata také zveřejníme v časopisech Příroda, Svět a Extra PC. Nejlepší tři soutěžící získají barevnou tiskárnu OKI, na níž si budou moci panoramatické fotky tisknout kdykoliv.

30 + 3 cen pro vítěze:

1. cena: barevná tiskárna OKI C5650n (jednoprůchodová technologie LED)

2. a 3. cena: barevná tiskárna OKI C3450n (jednoprůchodová technologie LED)

1. -30. cena: vytištěná širokoúhlá fotografie o velikosti max. 200 × 1 000 mm

Tiskárny OKI využívají k tisku technologii LED, která je obdobou laserové technologie.

Zajímavou možností u barevných jednoprůchodových tiskáren OKI je tisk na papír “bannerového” formátu (jinými slovy, jde o formát “dlouhý transparent”) o délce až 1200 mm, přičemž šířka odpovídá kratší straně listu formátu A4 (případně 297 mm u tiskáren formátu A3)! Efektně tak vytisknete nezapomenutelné panoramatické fotografie nebo koláž snímků z cest.

Prozkoumejte tiskárny OKI blíže na stránkách www.oki.cz/c5650 nebo www.oki.cz/c3450

Podmínky a pravidla: Na vaše fotografie čekáme do 5. září 2008. Ceny budou předány do 30. září 2008. Výherce také vyhlásíme a vybrané fotografie zveřejníme v nejbližších číslech časopisů vycházejících během září a října 2008 a na webu. Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o., dodavatelem cen Oki Systems (Czech and Slovak), s. r. o. Odesláním fotografie výslovně souhlasíte s uveřejněním na webu  a s jejím otištěním v časopisech vydávaných Extra Publishing, s. r. o., a s užitím firmou Oki Systems (Czech and Slovak), s. r. o., pro propagační účely dalších obdobných soutěží s tím, že jedinou autorskou odměnou jsou ceny udělované v této soutěži, a souhlasíte také s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Hrnčířská 23, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.

Ohodnoťte tento článek!