Špatná zpráva. Vodafone Park za měsíc skončí. Z internetu už nepůjdou posílat SMS

7
Smartphone
Ilustrační foto (zdroj: niekverlaan / Pixabay)

Červený operátor se připraví o zajímavou konkurenční výhodu. K 30. dubnu vypne Vodafone Park. Služba přenesla část funkcí z mobilu do počítač. Skrz web u ní šlo posílat bezplatné SMS do sítě Vodafonu, případně placené SMS do ostatních sítí. Park také uměl synchronizovat kontakty díky aplikacím pro Android, iOS a Windows Phone. Na webu byl kromě adresáře i archiv SMS, MMS a informací o hovorech.

Společnosti T-Mobile ani O2 podobnou funkci neměly. Vodafone již ruší kvůli klesajícímu zájmu. Na webu nabízí alespoň návod, jak zazálohovat data z Parku. Za zrušenou SMS bránu ale Vodafone náhradu nemá. Tvrdí, že s tarify Red lze posílat SMS do všech sítí už v rámci tarifu…

Vodafone Park
Vodafone Park
Špatná zpráva. Vodafone Park za měsíc skončí. Z internetu už nepůjdou posílat SMS
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 2 hlasů

7 KOMENTÁŘE

  1. Posílání sms mě z netu mě nezajímá. Ale ten archiv sms/mms/volání mi bude chybět. Mám totiž u Oskar/Vodafone cca už 17 let trvající stejný bug. Ztrácí se mi sms. Ať už mnou posílané nebo mnou přijaté. I když se odesílateli vrátí doručenka, že jsem sms přijal, tak mě sms nepřijde. To samé když posílám sms já i když mám v telefonu potvrzenou doručenku, tak příjemci má sms nepřišla. Dělá to odhadem 0.5% sms. Jediný způsob jak ztracené sms najít byl doteď právě Vodafone Park.