SPC Gear představil nové držáky monitorů

2
SPC Gear Atlas 100
SPC Gear Atlas 100
-
Zdroj: SPC Gear

Držáky jsou určené pro jednoduchou montáž na desku stolu, ušetření místa pod monitorem a případně získání lepších možností polohování. Zvládnou nejvýše 27″ úhlopříčku.

SPC Gear je herní značka výrobce SilentiumPC. Držák Atlas 100 zvládne jeden monitor a Atlas 200 pojme dva. Monitor lze připevnit na šířku i na výšku. Možnosti polohování umožňují naklonění do boků až o 90° a náklon nahoru a dolů v rozsahu −35 až +35°. A samozřejmě i výškové polohování podle toho, co dovolí tyč. Ta má 41 cm.

Tyč pro upevnění na stůl je v obou případech symetricky uprostřed. Monitor musí umožňovat uchycení podle standardu VESA s roztečí 100 × 100 nebo 75 × 75 mm. Držáky jsou vyrobené z oceli a unesou monitory těžké 8 kg. V případě dvoujdržáku je výškové polohování společné pro oba.

Výrobce má v nabídce držáky v bílé nebo černé variantě za cenu 699 Kč, respektive 1799 Kč za dvojdržák (ten je pouze černý).

zdroj: TZ SPC Gear

SPC Gear představil nové držáky monitorů
Ohodnoťte tento článek!
2.6 (52%) 5 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. Osobní zkušenost. Uvedené typy stojanů pro jeden nebo dva monitory jsou jak přes kopírák, jedno jestli je na tom značka SPC, Douxlife, Stell, AlzaErgo, atd. atd… Vlastním oba druhy, jak pro jeden, tak i dva monitory, takže trocha praktických zkušeností… V reálu jde o vcelku solidní kus železa, vhodný spíše na pevné, statické uchycení monitoru. Dá se s tím případně hýbat, ale na častou manipulaci je lepší nějaký držák s pneumatickými rameny. I já to použil na statické uchycení monitorů – na dvoumonitorovém držáku mám 32+24″ monitory, přičemž primární 32″ monitor mám situovaný na střed stolu a 24″ zprava šikmo – pak vychází noha držáku cca 20 cm od pravé hrany 120cm širokého stolu. Když se takhle zbavíte klasických noh monitoru, úspora místa na stole je neskutečná. Dvoumonitorový držák jsem objednal z českého skladu Banggood, doma byl za tři dny za cenu i s dopravou poloviční oproti v článku uvedenému SPC.

  2. Jeste chybi na konci clanku, kolik penez web za tuto reklamu od SPC inkasoval? Jako ty penize vam rozhodne preju, akorat by me zajimalo, kolik se za to plati. 🙂

    Jinak teda drzak na monitor do 27″ se da koupit snad i v trafice, vsude se toho vali tuny. SPC si preznacila nejaky cinsky OEM ne? Nebo jaky jiny duvod je, ze se tezko shani drzak nad 27″ a vsichni do jednoho delaji jen do 27″? Zkuste sehnat slusnej drzak na 50″. :-/