Máte rádi válečné střílečky? Stáhněte si zdarma Spec Ops: The Line

6
Spec Ops: The Line
Spec Ops: The Line

Obchod Humbe Bundle rozdává další hru, tentokrát můžete bezplatně získat Spec Ops: The Line, která běžně stojí 20 eur. Akce trvá do soboty 31. března do 19:00. Humble vám po „zakoupení“ pošle klíč na Steam, kde si pak hru můžete aktivovat. Titul je dostupný pro Windows, OS X i Linux.

Spec Ops: The Line je střílečka z pohledu třetí osoby vydaná v roce 2012. Ujmete se v ní kapitána Martina Walkera, který s dalšími členy Delta Force míří na záchrannou misi do zničené Dubaje. V ní se válečné peklo míchá s tím přírodním. Ve stylu Gears of War ve hře přežijete jen díky systému krytí se za překážkami a rozdávání jednoduchých povelů svému týmu.

Hra inspirovaná dramaty Srdce temnoty nebo Apokalypsa se dočkala velmi dobrého kritického přijetí (76 % na Metacritic). Recenzenti chválí působivé grafické zpracování i povedený příběh nebo spíš atmosféru věrně ukazující, co s lidmi provede válka.

Máte rádi válečné střílečky? Stáhněte si zdarma Spec Ops: The Line
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 7 hlasů

6 KOMENTÁŘE

  1. Osobně bych tuhle hru doporučil lidem, kteří mají rádi střílečky, to ano, ale hlavně je interesují hlubší příběhy. Tohle není patetická střelnice jako Call of Duty ani testosteronová šílenost jako Gears of War. Tohle je dospělá hra pro dospělé publikum schopné docenit i jiné než střílecí kvality. Tahle hra ukazuje, že válka je svinstvo. Z hlavy ji po dohrání vyškrábete jen těžko, což je dobře, protože stříleček, které by nás nutily zamyslet se nad konceptem války podle mě moc není. Tohle je masou nedoceněný klenot. 🙂

  2. Souhlasím. Nedoceněný klenot. Mám tuhle gamesu z „free“ akce před x lety. Do té doby jsem o ní neslyšel (nejsem zas tak zarputilý hráč) a musím uznat, že po jakmile jsem jí spustil tak jsem jí musel dohrát. Je hodně náviková a povedená. Současná „free“ akce mi jí připoměla a už jí zase pařím. Tentokrát na vyšší obtížnost a za 2 hodiny jsem chcípnul asi 20x 😀 Ale o tom to je. Pobavit se, odreagovat, přijmout výzvu. A třebas v tom najít i větší význam.
    Válka je svinstvo, ale co jiného na to říct? Je to věc, která lidstvo provází od počátku věků a bude nás provázet až do konec. Smutné, ale pravdivé.

  3. Nevím, ale asi jsem zvyklý na něco jiného. Co bych vytknul této hře je ovládání při pohybu myši je jakoby na gumě, se zpožděním. Navíc v kampani jsou spolubojovníci občas tupí, skoro nic netrefí a lezou vám do zóny střelby. Spolu s ne zrovna logickým ovládáním je z toho jen utrpení.