Speedy Hybrid – to řekne vše

0

Tunery Aver patří ke špičce u nás i ve světě. Škoda, že stejnou invencí neoplývají i jejich názvy. Nu ale což. Speedy Hybrid je tu, tak se na něj pojďte podívat.

Přesné označení nového televizního tuneru je AVerTV Speedy Hybrid PCI-E, z čehož se již dá ledacos odvodit. Minimálně to, že půjde o interní variantu pro rozhraní PCI Express se dvěma tunery – analogovým a digitálním. Tento tuner podporuje příjem HDTV ve formátech H.264 i MPEG-2.

Aver už od začátku velmi dbal na podporu svých produktů ve Windows MCE a pokračuje v tom i ve Windows Vista. Mezi vyzdvihované dovednosti patří i přímá komprese do rozlišení 320 × 240 pro iPod. Doufejme, že se brzo objeví na našem trhu a zasytí tak zatím poloprázdné PCIe ×1 sloty.

Zdroj: AverMedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Pokud by se cena 273 dolarů ukázala jako skutečná, tak i kdyby nebyl test na tweaktown podvod, byla by 9600GT neprodejná, což by mne štvalo. Pořád se totiž nemohu rozhodnout co koupit – váhám mezi HD3850, HD3870, 8800GS, 9600GT a možná i 8800GT :). Je fajn, že je konečně takový výběr….