Spekulace se rozbíhají. V půlce roku 2013 má přijít iPhone 5S, iPady i iTV

0

Sotva Apple aktualizoval svou nabídku počítačů i chytrých zařízení a už se vymýšlí, co nabídne příští rok. Zdroje blízké čínskému deníku China Times píší, že v první polovině 2013 firma uvede další verzi iPhonu, iPadu a iTV. Právě mají být dokončovány vzorky, které projdou testy a budou odeslány k posouzení regulačním úřadům, aby Apple mohl finální modely uvést na trh.

Apple iTV
Jak by mohl iTV vypadat? Dali jsme dohromady Apple TV a Thunderbolt Display

Více detailů zdroje neuvádějí. Protože se Apple chová dost předvídatelně, příští iPhone by mohl dostat označení 5S, bude vypadat stejně jako „pětka“, jen bude zase o něco rychlejší, s lepším foťákem, softwarem a službami. V případě iPadu by mohl velký tablet dostat úspornější komponenty, aby se rozměry a hmotnost dostaly na dřívější hodnoty iPadu 2. U modelu Mini se počítá s displejem Retina s rozlišením 1536 × 2048 px a rychlejším procesorem. V těchto modelových řadách udělal Apple největší změny už letos. Příští rok se budou diamanty jen brousit.

Tip: Apple prý chystá televizory. Jak by mohlo iTV vypadat?

V sezóně 2013 by mohl pozornost budit bájný televizor iTV. Z čínských spekulací není jasné, zdali Apple připraví jen další přehrávač Apple TV, nebo se vrhne i do světa velkých placek. Steve Jobs ve své biografii prozradil, že televizory jsou dnes ještě pořád špatné a složitě ovladatelné. Byl to Apple, který změnil pohled na chytré telefony i tablety. Zkusí v Cupertinu navrhnout také novou generaci televizorů? Samsung Applu „krade“ podíl mezi smartphony a tablety, Apple by mohl kontrovat svými televizory.

 

Zdroj: China Times (via Cnet)

Ohodnoťte tento článek!