Výhodné předplatné pro páry. Spotify Duo dorazilo do Česka

0

Spotify představilo nový způsob, jak ušetřit na předplatném. Tedy nový tarif. Nejdříve si ale zrekapitulujme dosavadní možnosti:

  • Nejdražší je samozřejmě varianta pro jednotlivce (5,99 € za měsíc). Chvíli bylo možné si Spotify předplatit na celý rok, čímž jste získali dva měsíce bezplatně, tahle volba se ale z některých zemí jako Česko ztratila. 
  • Rodiny si už šest let mohou kupovat výhodnější předplatné, byť až v roce 2016 jej provozovatel služby zlevnil na současný paušál ve výši 8,99 €, za který může hudbu poslouchat až šest lidí ze šesti účtů. 
  • V roce 2017 do Česka dorazilo studentské předplatné, které jednotlivce vyjde na 2,99 €. Tuto slevu můžete čerpat po maximálně čtyři roky. 
  • Spotify lze používat bezplatně, ale s reklamou a s hudbou v nižší kvalitě bez možnosti stažení. Služba s bezplatným streamováním začala experimentovat v roce 2013. 

Připadá vám, že se mezi nastavené ceny už nemůže podařit protlačit ještě jedna volba? Spotify si to nemyslí a za 7,99 € na měsíc představuje tarif Premium Duo. Názvem je řečené prakticky všechno. Služba tímto tarifem cílí na spolubydlící partnerské dvojice, kterým se Duo o pár korun vyplatí oproti rodinnému předplatnému. (To, že dva lidé musí žít na stejné adrese, je skutečně základní podmínkou.)

Podobně, jako má rodinné předplatné svou specialitu v možnosti omezit písně s explicitními výrazy, tak Spotify Duo předplatitelské dvojici oproti standardu přihazuje exkluzívní seznam stopDuo Mix nepřekvapivě vybírá populární hudbu z obou účtů. Nový typ předplatného pro páry není úplná novinka – objevil loni v březnu, ale jen ve vybraných zemích. Tentokrát už je Duo dostupné na 55 trzích včetně Česka.

ZdrojSpotify

Výhodné předplatné pro páry. Spotify Duo dorazilo do Česka
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas