Spotify pro Windows Phone nakonec nekončí, po roce vychází nová verze 5.2

0

Podle vyjádření zaměstnance, které někteří obdrželi e-mailem, případně si ho přečetli na fóru podpory služby, mělo Spotify ukončit podporu Windows Phone. Ve výsledku bych se tomu zase tolik nedivil, protože své aplikace v posledních měsících stahovali i jiní, nicméně jsem rád, že tomu tak nakonec není. Takže ne, Spotify pro Windows Phone nekončí.

 

Právě naopak, po dlouhé době dnes vyšla nová verze 5.2. Redakce MSPoweruser obdržela oficiální vyjádření společnosti, kde stojí, že chce pokrývat všechny platformy a že bude nadále podporovat Windows Phone 8.1. Tím jsou tedy zajištěni také uživatelé a uživatelky Windows 10 Mobile, přičemž stále máme naději, že bude klient později přepracován a bude z něj univerzální aplikace šitá na míru Desítkám.

Spotify pro Windows Phone nakonec nekončí. Vyšla verze 5.2Spotify pro Windows Phone nakonec nekončí. Vyšla verze 5.2Spotify pro Windows Phone nakonec nekončí. Vyšla verze 5.2
Spotify pro Windows Phone nakonec nekončí. Vyšla verze 5.2

Zajímat by nás to mělo, protože by těžila minimálně z výkonnostních nároků. Windows 10 Mobile nicméně lépe podporuje již i dnes vydaná verze 5.2. Aspoň to stojí ve vyjádření, seznam změn ve Windows Phone Storu pak zmiňuje lepší výkon a opravené chyby spojené s uživatelským prostředím. Zaměstnanec, jenž předtím odpovídal na dotazy uživatelů, měl tedy nesprávné informace.

I když jsou dlaždice oficiálně podporovány, doufám, že Spotify na svém klientu výrazně zapracuje. Pořád platí, že je pomalý, funkčně chudý a zážitek z poslouchání hudby není zrovna dobrý. To píši jako dlouholetý uživatel jak Spotify, tak Windows Phone, jemuž dochází trpělivost. Sluší se dodat, že mezi vydáním Spotify 5.1 a 5.2 uplynul více než rok.

Zdroj: MSPoweruser

Spotify pro Windows Phone nakonec nekončí, po roce vychází nová verze 5.2
Ohodnoťte tento článek!