Spotify se více věnuje novým objevům od sledovaných umělců a herní hudbě

0

Spotify uvedl v poslední době dvě novinky. První, která je přes týden stará (chvíli trvá, než je novinka dostupná pro všechny, proto jsem se o ní nezmínil dřív), řeší objevování nových alb. Patrně jste si všimli, že kromě textů písní ze Spotify v poslední době vypadla nabídka upozorňující na vydání nových alb či písní od interpretů a interpretek, které sledujete. Teď přišla náhrada.

Dostali jsme další seznam stop, jenž se mění každý týden. Zatímco Discover Weekly vám každé pondělí nabídne novou muziku, která by se vám mohla líbit, Release Radar vám nabídne každý pátek přehled toho, co se urodilo u vámi oblíbených interpretů. Nenajdete v něm ale pouze skladby od těch, které sledujete, ale obecně od těch, které posloucháte. Personalizované seznamy fungují tím lépe, čím více muziky posloucháte.

Už zase můžete objevovat hudbu od interpretů, kteří vás zajímají
Už zase můžete objevovat hudbu od interpretů, kteří vás zajímají

Pravý opak je pak další nová sekce určená herní hudbě. V oddělení se žánry a náladami najdete Gaming. Nejedná se tedy o jediný seznam stop, ale o celou sekci složenou z řady seznamů, které skládají kurátorky či kurátoři. Ty vám nabídnou různé podkresy pro herní zážitky, nejedná se tedy nutně o herní soundtracky. Jeden přímo herní hudbu nabízí, dále pak můžete v této sekci snadno sledovat celá alba se soundtracky.

Ještě zmíním, že některé seznamy stop sestavili hosté. Přiznám bez mučení, že netuším, o koho se jedná, byť je jasná aspoň to, že se jedná o známé hráče či hráčky. Dále, na adrese www.spotify.com/gaming si můžete sestavovat svoje herní seznamy stop. Herních soundtracků na Spotfy tolik není, ale podle firmy teprve začínáme. Tak uvidíme.

Spotify hraní věnoval dokonce zvláštní stránku
Spotify hraní věnoval dokonce zvláštní stránku

Zdroj: Spotify News 1 | 2

Spotify se více věnuje novým objevům od sledovaných umělců a herní hudbě

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte