Spustili jsme nový web Extra PC

0

Nový web, který najdete na adrese extrapc.cnews.cz připravuje tým redaktorů papírového magazínu Extra PC. Jména jako Honza Čarek, Standa Janů nebo Radek Kejduš jsou již dlouhou dobu zárukou kvalitních recenzí a testů, které se nově přesouvají z papírového Extra PC i na stránky internetu.

Nový systém, nové možnosti

Celý web je postaven na moderním redakčním systému Drupal 7, který nabízí nové možnosti prezentace. Věříme, že se nám povedlo najít atraktivní formu, která bude pro čtenáře nejen přehledná, ale také uživatelsky přívětivá.

Mezi novinky patří v testech a recenzích celá řada grafických prvků, stejně jako nová galerie, kterou neustále vylepšujeme. Najdete zde také Téma měsíce, kde se budeme celý měsíc podrobněji věnovat některé IT oblasti. Pro tento měsíc to jsou PC sestavy.

Recenze, novinky i soutěže

Nový web Extra PC by měl tvořit logický doplněk nejen pro papírový časopis Extra PC, ale také pro ostatní weby z rodiny Cnews. Najdete zde totiž podrobné recenze produktů, které se například o problematiku ExtraHardware.cz otírají jen velmi málo, na druhou stranu ale jejich recenze na našich webech doposud scházely.

Takovými produkty jsou například nejrůznější herní zařízení, zvukové karty a reproduktory, mobilní telefony s tablety, televizní tunery nebo třeba kopletní test několika počítačových sestav. Všechny tyto články zde najdete oproti papírovému Extra PC v rozšířených verzích, kde nechybí kompletní galerie, videa, stejně jako podrobnější text.

Nebudou chybět ani pravidelné soutěže o hodnotné ceny. V té aktuální můžete například získat reproduktory Redstar. Stejně tak zde najdete i nejrůznější témata, jako je právě aktuální Fitness pro geeky.

Pro přihlášení do diskusí nebo soutěží můžete použít stejný login, který máte na ostatních webech Cnews. Nově se můžete ale přihlásit také pomocí MojeID nebo OpenID. Stačí v horní liště klepnout na pravé straně na položku Přihlásit.

Podílejte se na tvorbě webu s námi

Pevně věříme, že se vám bude nový web extrapc.cnews.cz líbit a že jej budete i nadále pravidelně navštěvovat. Stejně tak budeme rádi, když nám napíšete své připomínky do diskuse pod tímto článkem. Vzhledem k tomu, že i tento web děláme pro vás – naše čtenáře – budeme se jej snažit v co největší míře vylepšovat.

Ohodnoťte tento článek!