Stáhněte si Skype 6.3. Neupozorňuje na narozeniny a posiluje výkon

0

V posledních měsících Microsoft vylepšuje Skype značně vysokým tempem. Neplatí to ani omylem pro dotekovou aplikaci pro Windows 8, nýbrž pro desktopového klienta. Skype 6.3 vyšel jak pro Windows, tak pro OS X. Skoro přesně před měsícem jsme byli svědky výraznějších zásahů do tváře programu. Kdyby to někomu nestačilo, vyvalily se také další novinky. Dozvěděli jsme se, že první práce na propojení komunikátoru s platformou Lync budou zahájeny v červnu. Bylo rovněž zahájeno testování videovzkazů.

Tip: Stahujte nový Skype 6.2. Plastičtí chirurgové pomalu předělávají tvář aplikace

Vzhledem k tomu, že má být Windows Live Messenger kompletně pohřben, musí se Skype vzchopit. Ne každý souhlasí s tím, že je tento kecálek připraven nahradit stávající řešení, které popravdě patřilo ke špičce. Mezitím se Skype potýká se základními problémy, o nichž jsme rovněž párkrát hovořili.

 

Nejčerstvější vydání Skype 6.3 neslibuje revoluci. Naopak poslušně plní funkci servisního vydání. Vývojáři malinko vylepšili výkon a posílili stabilitu a spolehlivost. Seznam opravených chyb čítá pěkných pár položek, mj. ukládání uživatelských informací nebo zobrazování údajů o příchozím kontaktu. Na sestavách s více monitory se někdy neukazoval správně dialog pro přidání kontaktu. Jindy aplikace zamrzala při procházení galerie s větším počtem snímků.

Kuriózní mi připadá neopravený problém, který se projevuje jednoduše – aplikace vás neupozorní na případné narozeniny. Ty ve Skypu 6.3 pro Windows prostě nefungují. Komunikátor najdete na www.skype.com.

Skype 6.3 slouží jako servisní vydání
Skype 6.3 slouží jako servisní vydání

Zdroj: Skype

Stáhněte si Skype 6.3. Neupozorňuje na narozeniny a posiluje výkon

Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas/ů