Stáhněte si SP2 pro MS Office 2007

0

Service Pack 2 pro MS Office 2007 je konečně hotov a dostupný ke stažení, včetně české verze. Microsoft doporučuje instalaci skrze Windows Update, avšak nabízí kompletní balíček i na svém Download Centru, velký až 290 MB.

Ve zkratce přináší vyšší stabilitu a výkon aplikace Outlook, vylepšení práce s grafy v Excelu, podporu pro Open Document Format (ODF), stejně jako nativní možnost exportu do PDF od Adobe. Mimo různých vylepšení samozřejmě zahrnuje veškeré dříve vydané záplaty.

Jane Liles z Microsoftu prohlašuje, že vývoji servisního balíčku velice dopomohlo intenzivní betatestování: Tisíce betatesterů z více jak 60 zemí, dopomohlo vytvořit produkt, který adresuje požadavky zákazníků. Více o programu MS Office 2007, popř. připravovaném Office 14 si přečtěte zde.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. stahování teď jelo svižně, sice rychlost chvílema padala, ale jinak v pohodě
  větší opruz je se získáním klíče, chce to přihlášení a navíc ještě potvrzovací e-mail…

  a kdy že má vyjít plná verze v češtině? doufám, že to bude ještě před tim vypínacím březnem

 2. ..a dobré, nehaplo ani jednou, řek bych, že je to prakticky hotovej systém. Jediné mínus je neochota některých tvůrců SW testovat na tomhle systému.. což je tak trošku mimo mé chápání. Ale když chtěj testovat na finální verzi, jejich věc..

 3. no já na bětě W7 jedu už asi dva měsíce, a na RC od neděle, a zatim můžu říct že maximální spokojenost, jenom kdybych věděl jak rozběhat Soundblaster live 5.1, páč lenoši z creativu přestali dělat nové ovladače.

 4. Samotný systém zkoumám už od sestavení 6801 a velmi mě zaujal, na to že tenkrát nešlo ještě ani o Betu, tak byl velmi velmi stabilní a je stále. K věci, co mě skutečně zaráží jsou ostatní výrobci SW, kteří bych řekl na optimalizaci svých programů pro nový systém dlabou.

  Nefungují antiviry ale hlavně nejde ani pořádně testovat/hrát hry. Začněme s anticheat ochranami, třeba PunkBuster (osobně jsem netestoval), s ním jsou prý úžasné problémy. Co už potvrdit můžu je GameGuard v kombinaci s Lineage 2 a s tím už mě docela namíchnuli. Ta hra prostě nejde ani spustit, NCSoft na to s prominutím se.. háže bobek a lidi nic nezmůžou. Snad začnou konečně vývojáři pracovat na těch svých nízkoúrovňových bastlech a ne takhle chrápat.

 5. Microsoft po 20 letech konečně udělal systém, který stojí za to. Nativní podpora skoro všech videoformátů, přímé vyplaování image souborů nebo vestavěná virtualizace. Prostě paráda!!!

 6. Stáhl, nainstaloval jsem W7, systém běží svižně a vše (až na pár výjimek) funguje, ale tak nějak nepozoruju rozdíl vůči Vistě. Rychlost stejná, stabilita stejná, GUI maličko pozměněný, boot +- stejný, 3DMark taky. Tak mi nějak uniká tady to nadšení z nového produktu…

 7. O víkendu jsem nainstaloval Windows 7 32-bit na HTC Shift, v kterém tiká procesor Intel Santa Rosa A110 800 MHz a 1GB RAM. Původně na Shiftu byla Vista Bussiness. S očekáváním vše funguje bezproblému včetně touchpadu, čtečky otisku prstu, přepínání mezi OS a Windows Mobile 6. Rychlost a reakce OS i na tomto prckovi jsou famózní.