Stáhněte si: vylepšení kompatibility pro Windows 7

0

Při pokusu spustit některé aplikace a hry na systému Windows 7, zejména ty staršího data, může dojít k různým problémům, od menších zádrhelů při běhu až po nemožnost daný software vůbec nainstalovat.

Díky velkému důrazu na zachování kompatibility v systému Windows 7 k tomuto dochází mnohem méně, než tomu bylo kupříkladu při uvedení Windows Vista a pokud přece jen něco nefunguje tak jak má, je zde možnost, že Microsoft toto napraví v pravidelné aktualizaci pro vylepšení kompatibility.

Tu můžete stahovat a instalovat na systém Windows 7 v 32bitové i 64bitové verzi a dokonce i na starší systém Windows Vista (rovněž v 32bitové a 64bitové variantě). Po instalaci by se měl běh některých problémových programů vylepšit.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Přátelé, MS používá drsnější metody, s tím asi budete souhlasit, ale že polovina lidstva s nimi chce vyjebkat k tomu se vás zase tolik nehlásí. JIstě kdo nekrade, okrádá rodinu. Já to ale beru takto, Koupil jsem PC s Windows XP a když jsem zkusil Windows 7 tak jsem je koupil! Prosím čtěte: Nový OS se musí zaplatit. I když je OS od stejné firmy a to i když je starší než současný. Jezdíte v Suberbu, ale rádi byste, třeba Š120? Tak si zkuste zažalovat škodovku, že jako downgrade vám ji musí dát zdarma. Jako člověka nebezpečného pro´lidsvo vás nechá každý normální soud zastřelit. Chtělo by to trochu více přemýšlet a néně krást.