Stahujte: Čtyřikrát rychlejší Chrome 4 Beta

0

Nejaktuálnější stabilní verze prohlížeče Chrome je verze třetí, jež přinesla podporu vzhledů a specifikace HTML5. Rovněž rychlost při vykonávání JavaScriptu se oproti jedničce navýšila údajně až o 150 %. Vývoj ale neustává a Google pracuje na verzi čtvrté.

Tu nyní uvolnil pro veřejnost ve svém beta kanálu. Nejedná se tedy o konečnou verzi, ale také už ne o ryze vývojářskou. Čísla nárůstu výkonu se tentokrát zajímavě podobají číslům verzí, ovšem od předchozího testu se liší, neboť byl použit jiný benchmark: Dromeao DOM Core.

Oproti první verzi Chrome se výkon navýšil hned čtyřikrát, na Chrome 3 má náskok o asi 30 %. Mimo to přináší řadu oprav a novou funkci pro synchronizaci záložek (viz následující video), což využijí zejména uživatelé pracující střídavě na několika počítačích.

Zdroj: Chrome Blog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. No jasne. Zavedou se hacky carky a pocet podvodnych webu rapidne vzroste (nepr. ceskasporitelna = českáspořitelna atd.). Take ze zahranici s tim psanim bude asi problem. Nas taky nikdo nutí psát cinske stranky rozsypanym cajem.