Stahujte: doplněk pro pokročilejší matematiku s Office 2010

0

Vlastníte-li nejnovější verzi kancelářského balíčku od Microsoftu: Office 2010, stáhněte si zdarma nový doplněk od Microsoftu pro různé pokročilejší matematické úlohy. Doplněk je určen pro aplikace Word a OneNote.

Umožňuje vám řešit různé matematické úlohy, jako jsou kořeny rovnic, logaritmy, výpočty trigonometrických funkcí, hledání derivací, integrálů, limit, sum, provádět operace s maticemi i komplexními čísly.

Doplněk rovněž zvládne vykreslovat 2D i 3D grafy v různých soustavách souřadnic, řešit rovnice i nerovnice, provádět statistické výpočty, pracovat s polynomy a zjednodušovat či rozšiřovat matematické výrazy. Doplněk si můžete stáhnout zde.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Mno proč otravné… v Xp to odhadovalo fakt mizerně… ve Win7 je to relativně přesný a mně se nelíbí že by to zrušili pokud to hnedka neodhadne…
    I orientační odhad je pro usera MOC důležitá věc!!:-)

  2. Jo vidíš, to by bylo vůbec, nejlepší, kdyby Operační systém Microsoft WINDOWS 8, byl bez chyb, ale když by byli chyby v Hardwaru, tak zase, by to mněl, dát, Operační systém Microsoft WINDOWS 8, asi nějaká verze CZ, dát, nějak vědět, ne a nebo, ne co?

  3. Ježíši, to už otravujou s Windows 8? Kam ten svět spěje, trochu přibrzdit by to možná chtělo, vše rychle, rychle a pak z toho vyleze systém na dvě věci, plný děr a dalších chyb!!!!