Stahujte Firefox 3.6 Beta 4, finální možná v prosinci

0

Firefox 3.6 patří spíše mezi minoritní verze a předznamenává příchod verzí 3.7 a 4, jež přinesou přepracované uživatelské rozhraní. Ovšem i verze 3.6 bude mít co nabídnout, jmenovitě detekci polohy notebooku, integraci s Windows 7 a obvyklé navýšení rychlosti zpracování stránek a bezpečnosti.

První betaverze Firefoxu 3.6 přišla zhruba před měsícem, opožděně ale přec. Stahovat lze nyní už betaverzi čtvrtou opravující celou řadu chyb – od třetí betaverze bylo provedeno celkem přes 140 změn. Novou verzi testuje přes 450 000 lidí, Mozilla by ráda dosáhla až 750 000 testerů.

Protože už první testovací verze přišla poměrně opožděně oproti původnímu plánu, opozdí se i další vydání. Firefox 3.6 RC měl být původně ke stažení ke konci listopadu a finální verze někdy v prosinci, ovšem zmíněného Release Candidate se uživatelé dočkají spíše až počátkem prosince. Bohužel zůstává možné, že finální verze se posune až na počátek roku 2010.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tomu říkám vzdělání, podpora alternativního open Document Format. ODF byl uznám dříve jako mezinárodní standard pro výměnu elektronických dokumentů než toho dosáhl MS a to jen díky svémuMyslím že loby. (OpenXML – tedy docx, xlsx…. – výchozí formáty office 2007 a 2010 – prošli jen podmíněčně a to ještě tak že MS mezinárodní standardy ve svém produktu sám nesplňuje). Nazývjeme věci pravími jmény – ODF není alternativní – spíše openxml od MS je jakou si alternativou k ODF ale co produkty MS předvádí neni standardizované. Jsou země kde si bez ODF ani neškrtenete – při jednání se státními i komerčními institucemi. j