Stahujte Firefox 6 beta

0

Pokud se zajímáte o vývoj prohlížeče Firefox, určitě vás zaujme vydání betaverze připravovaného Firefoxu 6, díky které si můžete už v předstihu vyzkoušet novinky a pomoci s vývojem skrze nahlášení chyb, které se v této betaverzi vyskytují hojněji než ve finálních verzích.

Mezi novinky patří zvýraznění domény na adresním řádku, přidána podpora nejnovější verze technologie WebSockets, EventSource a událostí serveru, podporu pro window.matchMedia, Scratchpad pro vývojáře v JavaScriptu, vylepšena byla i použitelnost Web Console a funkce Firefox Sync by měla být lépe k nalezení. Prohlížeč by měl i rychleji startovat při použití Panoramy.

Firefox 6 beta můžete stahovat zde. Mozilla rovněž pracuje na dalších verzích Firefoxu, včetně Firefoxu 7 Aurora a dokonce i Firefoxu 8, jehož ranou verzi si můžete stáhnout na FTP serverech Mozilly.

Zdroj: Firefox6

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Vyborny video 🙂 – cekam jakej software otevre padak – a ona mechanika – fakt dobry. Jinak takhle rychle nastartuje kazdy notebook, co nema zadny crackware po startu a ma SSD disk. Mne doma pc startuje 12 sekund.