Stahujte: nástroj Microsoftu, který sám řeší problémy Windows

0

Při práci s operačním systémem Windows může dojít k řadě různých problémů vzniklých nesčetnými množstvími hardwarových a softwarových konfigurací. Hledání řešení na různé potíže a jejich opravování složitými postupy nepatří mezi oblíbené činnosti mnoha uživatelů.

Microsoft uvolnil betaverzi nového nástroje, nazvaného Microsoft Fix it Center, ve volném překladu Microsoft centrum oprav. A nástroj opravdu dělá přesně to, co má v názvu: automaticky detekuje a opraví řadu problémů s pouze několika klepnutími myši.

Program bere v potaz hardware i software použitý v daném systému, na jejichž základě vyhledá adekvátní řešení. Z hlavního okna lze spustit průvodce pro řešení celé řady problémů, přičemž lze buď nechat vše na automatice, nebo ručně zvolit, které opravy budou provedeny a které ne. Nechybí sledování historie potíží a oprav.

Zdroj: Microsoft

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Musím říct, že jak se objevují informace o Windows Phone 7, líbí se mi stále méně… Zlaté staré dobré WM 6.1/6.5. Nechápu, proč se ze špičkové platformy stává takový nepoužitelný paskvil, neco jako ihračka 🙁