Stahujte nové motivy pro Windows 7 a 8: Londýnská architektura či Nový Zéland

0

Řekami proteklo dost vody od doby, kdy jsme vás naposledy upozorňovali na dostupnost motivů pro Windows. Microsoft si pro nás každopádně přichystal slušnou nálož. Firma opět vytěžila fotografie, které jí poslali dobrovolníci z celého světa. Naposledy využila dokonce snímky od českého fotografa.

Tip: Jarní motivy pro Windows 7 a 8: včely, květiny a zahrady od českého fotografa

Tentokrát procestujete svět. První zastávkou je Nový Zéland, resp. západní pobřeží státu v New Zealand Landscapes: West Coast. Na obrazovce se vám budou v celé své kráse předvádět pláže, skály a mořské vlny. Zastavíte se také v Kanadě, což znamená, že z teplých krajů utečete naopak do velmi chladného podnebí. Winter Garden vám nabídne opravdu mrazivé detaily rostlin pokrytých bílou vrstvou.

 

Myslíte, že civilizací zamořené Německo nemá moc výhledů, které by vás zaujaly? Jeden z fotografů se vydal nasnímat pobřeží, jež mu náleží. Coastal Germany vás některými povedenými obrázky překvapí. Chtěli jste zajet na ostrov Sardinie? Sardinian Shores vás nechá prozkoumat jeho velmi specifickou část, a sice nejbližší okolí pobřeží. Některé scény odhalují krásy matky přírody, jiné zase um lidských rukou.

Nejspíš byste neuhodli, že další výlet vás vezme do Makedonie. Místní fotograf zachytil kapky vody, kterak se usazují na různých částech rostlin. Raindrops and Dew pro českého uživatele vlastně nebude představovat žádný exotický zážitek. Zákoutí Londýna se sice mohou zdát ohraná, ale v podání London Architecture vám jistě přijdou zajímavá. Tohle opravdu nejsou snímky, které si běžný turista přiveze domů.

Přírodovědci nechť se mezitím zapojí do zkoumání motýlů v motivu Butterflies of Nagpur. Tyto exotické druhy běžně v Česku nepotkáte.

Nový Zéland

Zdroj: Windows Experience Blog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Když říkám, že desktop má svý za sebou a sokl taky, tak bednaři se zuřivě brání a namlouvají si, že s bednou na věčné časy. Je snad už jasnější argument, že mám pravdu, když Intel končí s deskama, protože deska bude jen nosič přilepeného CPU, ve kterém bude vše integrované, a nějaký ten konektor pro periferie. Toť vše. A když toto udělá Intel, tak ti zoufalci od AMD při jejich zastoupení na trhu neseženou výrobce klasických desek se soklem za přijatelnou cenu.

  2. Tak to jsem fakticky zvědav kde člověk bude shánět desktopové desky s podporou vt-d, protože to co předvádějí výrobci je žalostné (někdy až za neuvěřitelný prachy). Jediný u koho to jede normálně je právě Intel 🙁

  3. Tak o desktop já obavy nemám.Tablety jsou podle mě jen módní vlna,která už brzy skončí.Já tedy na takovéhle

    pitomosti hned tak neskáču.Lidi si za těžkou „vatu“ pořídí tablet,pak zjistí že potřebují klávesnici a pak by se hodila 

    i myš.Co z toho vznikne? Notebook? Nerad bych se vracel ve hrách do roku 2000,myslím grafikou.Taky naštěstí nepotřebuju být pořád online a s někým „vykecávat“ přesto ,že se s ním za deset minut uvidím.Toť můj názor na tablety a podobné.