Stahujte opravu pro Windows Media Center

0

Jestliže pravidelně používáte Windows Media Center v systému Windows 7 nebo Windows Vista SP2, stáhněte si novou kumulativní záplatu KB981078 opravující čtyři zásadní chyby tohoto multimediálního nástroje.

První z nich zajistí zobrazení odkazu na aktualizaci PlayReady PC Runtime při přehrávání obsahu chráněného pomocí DRM, namísto pouhé prázdné obrazovky a zákazu kopírování při použití staré verze PlayReady.

Další řeší pády procesu Mcupdate.exe, respektive Windows Media Centeru, a to při manuálním nahrávání programu a poškození databáze průvodce programy u prvního a použití nesprávné cesty pro nahrané pořady z TV u druhého procesu. Poslední ze záplat řeší problém s mizením naplánovaných nahrávání při použití programu přímo z vysílání, namísto staženého z internetu.

Zdroj: Softpedia

Stahujte opravu pro Windows Media Center
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Myslím, že úspěch prodaných kopií je zcela oprávněný :-). Alespoň já jsem tedy se “Sedmičkama” spokojen. Přešel jsem z XP-ček a trochu jsem se toho bál, ale po týdnu zvykání bezproblému-zpátky bych neměnil.

  2. Z hlediska domácích uživatelů je pokrok znatelný po W7 zásadně ubývá nutných reinstalací kvůli špatným zásahům či virům. Ovšem z hlediska správy administrátora již tak optimistický nejsem. To co je provedeno v systému či práce se standardním průzkumníkem a další podobné vychytávky jsou značným krokrm zpět. Hold něco za něco. Jindra