Stahujte třetí betu Firefoxu 4. Nově i s multitouch

0

V pořadí již třetí betaverze Firefoxu 4.0 měla vyjít už před několika dny. Podobně jako předchozí beta se však opozdila a je k dispozici až nyní. Jaké přináší novinky?

Potěšeni budou uživatelé systému Windows 7 s multidotykovými obrazovkami – nově byla totiž implementována podpora dotykových událostí, která umožní autorům webových aplikací multidotykové obrazovky využít.

Další důležitou změnou jsou úpravy v javascriptovém engine, který díky nové binární reprezentaci hodnot výrazně zrychlí složité numerické operace, což ve výsledku povede k zrychlení grafických efektů a animací vytvořených právě za pomoci JavaScriptu. Novou betaverzi můžete stahovat zde, k dispozici je i do češtiny lokalizovaná verze.

Zdroj: Mozilla

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. jsem rád že my tento článek na google vyskočil jako první nově nainatalovaný win7 64-bit ultimate se my před instalaci hotfixu povedlo pustit jen na pár minut potom zamrzl v nouzovém režimu jsem stáhl hot fix potom rychle nainstaloval v normálním režimu a pohoda už jsem se obával že je to problem HW