Stahujte Windows 7 SP1 Release Candidate

0

Systém Windows 7 je sice velmi dobře použitelný i bez servisních balíčků, to však neznamená, že by Microsoft jejich vývoj hodil za hlavu. Právě naopak, vývoj se pomalu blíží ke konci, neboť byl vydán kandidát na vydání Service Packu 1.

Ten však kromě kompilace všech doposud vydaných oprav nepřináší prakticky nic nového, za zmínku by mohla stát pouze pokročilá vzdálená plocha RemoteFX, tu si však bez počítače s Windows Server 2008 R2 neužijete.

Zájemci mohli doposud testovat veřejně dostupnou betaverzi, kterou nyní nahradil Release Candidate. Stále se však jedná o testovací verzi, proto byste ji neměli instalovat na pracovní stroje pro produkční použití. Windows 7 Service Pack 1 Release Candidate je ke stažení zde.

Zdroj: Microsoft

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Nedivím se, většina lidí ballot screen buď ignoruje nebo si prostě něco vybere, většinou asi IE. A ti znalí si nainstalují svůj prohlížeč dřív, než se ballot screen vůbec stáhne. Já jsem třeba před pár dny instaloval OS na nový netbook (dodané Win7 byly tak zabordelené balastem, že jsem použil jen číslo a udělal čistou instalaci), počas instalace se mi stáhly nějaké aktualizace, mimo jiné ballot screen, vybral jsem v něm IE (jen proto, aby mě to už neotravovalo) a později nainstaloval FF, který používám primárně.
    Přítelkyně zase už třičtvrtě roku odkládá výběr, protože 1. nemá na to čas a 2. v podstatě ani neví o co jde. Používá IE, ale umí zacházet i s FF, u mě s tím nemá problém. Ale nechce instalovat něco jiného, když jí to stávající splní co potřebuje, tak ji do ničeho nenutím.

  2. O jaké účinnosti se tady jako mluví? Ballot je o tom, že uživatel si explicitně musí vybrat jeden z prohlížečů, to je obecným smyslem. A v tom je účinný velmi. Že od toho čeká např. Opera, že se zvýší její podíl, to přece není účinnost, to je vychcanost neschopného, který se stébla chytá. To s účinností ballotu jako takového nemá vůbec nic. Kdokoliv si může nainstalovat jakýkoliv prohlížeč, jenže to holt musí dodat něco, co předčí konkurenci. Žadnej byrokratickej ballot to nezmení, ani změnit nemohl.