Stahujte Windows Vista Service Pack 2

0

Když byl 26. května poprvé uvolněn finální Windows Vista Service Packu 2, česká verze chyběla, stejně jako mnoho dalších jazykových mutací kromě pěti vyvolených. Čekání zbytku světa však nyní může skončit, celosvětová verze SP2 se objevila na Windows Update, stejně jako na download serverech MicrosoftuCZ.

Většina uživatelů Windows Vista by tedy měla zamířit na Windows Update a druhý servisní balíček si nainstalovat. Pokud preferujete samostatný instalátor, Microsoft tradičně nabízí 32bitovou (x86), 64bitovou (x64) a Intel Itanium (IA64) variantu. Všechny tři verze lze navíc stáhnout jako jednotný balík ve formě ISO obrazu. Instalátory se dají použít jak na Windows Vista, tak na Windows Server 2008.

Druhý balíček oprav standardně obsahuje veškeré dílčí aktualizace vydané od prvního Service Packu. Z toho důvodu je nutno mít SP1 nainstalován. Mezi další vylepšení patří zvýšená kompatibilita aplikací a podpora nových hardwarových specifikací. Jmenovitě 64bitové procesory od VIA Technologies, Bluetooth 2.1, vypalování Blu-ray disků z Průzkumníka a další. Přečtěte si také podrobný popis novinek.

Zdroj: Windows Team Blog

Stahujte Windows Vista Service Pack 2

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. je to dost levny. dat wokna 2000 to je dost malo profesional je zbytecnej ma navic akorat virtualizaci xpecek a ultimate je porad o neco levnejsi nez vista ultimate a asi i vo dost lepsi takze az se to nekomu bude zdat predrazeny tak at si to srovna s vistama a to ze 7cky budou lepsi tak to je dobrej vysledek =)