Stahujte zdarma. Ubisoft daroval hráčům výbornou akční adventuru Beyond Good & Evil

0

Ubisoft ke svému třicátému výročí daruje další chválenou hru. Říjnovým titulem je Beyond Good & Evil z roku 2003 (ne její HD remake z roku 2011). Stáhnout ji můžete odsud, pochopitelně budete potřebovat účet na Uplay.

Beyond Good & Evil zdarma na Uplay
Beyond Good & Evil zdarma na Uplay

Za touto akční adventurou stojí tvůrce Raymana Michel Ancel. „Po staletí byla planeta Hyllis bombardována neúprosnou mimozemskou rasou. Nedůvěra k schopnostem vlády, která dosud nedokázala odrazit útoky rebelů, přinutí mladou nezkrocenou reportérku Jade pověsit si na svá ramena těžký úkol – zjistit pravdu. Ozbrojená fotoaparátem, holí dai-jo a vlastní odhodlaností odhaluje šokující důkazy vedoucí k hrůzostrašnému spiknutí vlády a je donucena se pustit do boje se zlem, proti kterému je téměř nemožné vyhrát,“ tak zní oficiální anotace hry, která se na Metracritics pyšní průměrným hodnocením 83/100.

 

Vzhledem ke staří titulu ji dnes rozeběhnete na většině počítačů. Doporučenými požadavky jsou 1GHz procesor, 128 MB RAM a grafická karta s podporou DirectX 9.0c. Na disku hra spolkne něco přes 2 GB.

Hry zdarma od Ubisoftu

  • červen: Prince of Persia – The Sands of Time
  • červenec: Splinter Cell
  • srpen: Rayman Origins
  • září: The Crew
  • říjen: Beyond Good & Evil
Ohodnoťte tento článek!