Stahujte zdarma: Windows téma pro olympijské hry

0

Ve Vancouveru v Kanadě se momentálně odehrávají XXI. zimní olympijské hry, o nichž již v médiích zaslechl snad každý. Letošní Hry jsou významně spojeny také se společností Microsoft – nejen díky přenosům v Silverlightu, ale také například díky Bing Streetside, který nabízí čerstvé fotografie přímo z místa konání.

Pokud chcete na tuto sportovní událost naladit i svůj počítač s operačním systémem Windows 7, stáhněte si nové téma s názvem Zimní sporty. Vzniklo ve spolupráci Microsoftu se Samsungem, který je jedním z partnerů Her.

Téma tradičně obsahuje několik tapet na plochu (tři s motivem zasněžených hor, snowboardistů a lyžařů) přizpůsobených pro širokoúhlé obrazovky.

Přímo na internetových stránkách olympiády je pak k dispozici několik desítek tapet vytvořených speciálně ku příležitosti konání her. 

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ještě že MS bude i nadále vyvíjet WM6.5, protože WM7 je pro mě velkým zklamáním, nechápu, proč se tak inspirovali nepoužitelnou isračkou… Mám obavu, že tohle bude konec špičkovým Windows Mobile.

  2. Mam podobny pohled na vec. Ale jeste neni zadna recenze systemu a prodavane zarizeni taky ne, iPhone mel vyhodu dobre odladenych programu ale u WP to pujde tezko, treba bude duvod v budoucnu uvazovat o WP7s nez si pujdu pro Android 😀