Stahujte Zune 4.8

0

Microsoft se připravuje na vypuštění aktualizace pro Windows Phone 7 a jedním z kroků je uvolnění podpůrného softwaru pro osobní počítače. Se Zune můžete získat aplikace, hudbu i video pro váš smartphone. A hlavně umožňuje synchronizovat soubory a instalovat aktualizace určené pro mobilní operační systém. Poslední vydání hlásí plnou kompatibilitu s Windows Phone 7.5 s kódovým označením „Mango“.

Vývojáři jej ale naplnili řadou jiných novinek, například spustili půjčovnu filmů na osmačtyřicet hodin. Zavedená rodičovská ochrana vám pomůže dohlížet na vaše ratolesti tím, že jim znepřístupníte veškerý obsah určený pro dospělé (označený značkou „M“). Uvidíte také, které z vašich aplikací podporují Mango. Systém aktualizace telefonu by měl být o něco lepší, stejně jako zálohování. Zálohu telefonu lze nyní před zaktualizováním přeskočit, ač šlo o povinný krok – musíte ovšem trpět nedostatkem volného místa na disku v počítači.

Zune 4.8 podporuje Českou republiku a bude s vámi tedy komunikovat česky, stáhnete jej na stránkách Microsoftu.

Zdroj: WinRumors a Windows Phone Blog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. S týmto plne súhlasím.

    Minimálne do roku 2014 to bude pekne krásne „živý“ OS.
    V prípade dostatočne silného podielu na trhu si dovolím tvrdiť, že aj trošku dlhšie.

    Ak bude Win. 8 vydarený, so 7-kou to tiež pojde trošku dolu z kopca :-).

    Ale inak klobuk dole pred Win. XP. Tak dlho sa uržať na trhu a uspokojovať spotrebiteľov asi už nedokáže žiaden jeho nástupca. Fakt legendárna verzia OS.

  2. drzal sa tak dlho pretoze nebol nastupca. MS po vydani visty priznalo chybu ze uzivat OS tak dlho ako XP nie je dobre pre trh, pretoze si ludia na to zvyknu a potom tazko prechadzaju. preto MS bude vydavat novy system cca kazde tri roky.