Star Wars Battlefront 2 je na Epicu dočasně zdarma

2
Star Wars Battlefront II epic1
Zdroj: EA

V herním obchodu Epic si nyní po omezenou dobu můžete pořídit herní pecku Star Wars Battlefront II: Celebration Edition. Nabídka končí 21. ledna.

Hra Star Wars Battlefront II vyšla v roce 2017 a přestože v počátku řadu hráčů kvůli nevhodně nastaveným mikrotransakcím naštval, nyní již jde o skvělou akční střílečku. Navíc na dnešních počítačích může být hra ještě plynulejší a hrát můžete i za Darth Vadera.

Dějová linka je umístěna mezi filmy Return of the Jedi a The Force Awakens. V tomto období se mimochodem odehrává i seriál The Mandalorian.

Na Steamu si lze hru aktuálně pořídit za 40 euro, Microsoft ji pro Xbox nabízí za 999 Kč, ale na Epicu je nyní zdarma. Jde přitom o Celebration Edition, tedy včetně všech doplňků a vylepšení. „Nakupovat“ můžete zde.

V současnosti již vzniká nová hra z prostředí Star Wars. Po letech, kdy mělo herní svět Star Wars na starosti EA, se ovšem situace mění a novinku připravuje Lucasfilm Games ve spolupráci s Ubisoftem.

zdroj: videocardz

Star Wars Battlefront 2 je na Epicu dočasně zdarma
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. Jen drobnost; ta fotka z článku patří skutečně ke Star Wars Battlefron II, ale k té původní z roku 2005 (navazující na první Battlefron z 2004). Ve slevě je, jak se píše v článku, ta novější z roku 2017 (navazující na restart série z roku 2015).